پودر بند کشی کاشی استخر

 

پودر بند کشی کاشی استخر

یکی از بهترین عوامل تخریب کاشی های استخر استفاده نامناسب از پودر بند کشی کاشی می باشد. در ساخت استخرو مرحله عایق کاری استخر دیدگاههای سنتی و قدیمی همواره عامل اصلی مشکلات بعدی استخر می باشد. استفاده از سیمان و اضافه کردن مقداری رنگ به سیمان سفید و استفاده به عنوان مواد درزگیری و بند کشی کاشی استخرکاملاً اشتباه بوده و با توجه به خاصیت آب پذیری سیمان و کاهش حجم هنگام خشک شدن اولیه، باعث ترک خوردن ریز میگردد که به مرور زمان باعث ریخته شدن بند کاشی و نفوذ آب به پشت کاشی استخر میشود. آب وارد شده پشت کاشی که از بند کاشی عبورکرده است پس از مدتی تبدیل به مخرب ترین حالت برای استخر میشود بدین ترتیب که میل به خروج از پشت کاشی را داشته و مجدداً از بند کاشی خارج می گردد. این تبادل رطوبت از بند کشی باعث تخریب سریع بند کشی کاشی شده و در عرض مدت کوتاهی شیم عایق بندی استخر را مختل می سازد. بدیهی است در صورت عدم استفاده از مواد آب بندی بین ملات کاشی و بدنه استخر در زمان ساخت استخر منجر به نفوذ آب به دیواره بتنی و سیمانی استخر گردیده و سلامت کل سازه استخری را به خطرخواهد انداخت.

استفاده از مواد عایق بندی مناسب در عایق بندی استخر در بین ملات کاشی و بدنه استخراز این پدیده جلوگیری می نماید. مواد آب بندی استخر که در مرحله ساخت استخر مورد استفاده قرارخواهد گرفت می تواند بعنوان محلول در سیمان یا روکش نهایی سطح سیمانی مورد استفاده قرارگیرد.

پودر بند کشی کاشی ارائه شده توسط این شرکت حاوی دانه های پلیمری غیرفعال می باشد که در تقابل رطوبت فعل شده و مقدار مختصری انبساط حجم خواهد داشت که باعث پرکردن حفره های خالی بین کاشی ها و در نهایت عایق شدن کامل استخر خواهد گردید. دانه های پلیمری وظیفه عایق بندی استخر را بر عهده دارند و به هیچ عنوان آب پذیر نمی باشند. چسب پلیمری و سیمان هیبریدی موجود در پودر بند کشی کاشی استخرطی فرایند کامل عمل آوری شده و با قدرت بالایی به هر سطحی قابل اتصال می باشند. این مواد جلبک پذیر نبوده و بهترین گزینه برای بند کشی کاشی استخری می باشند. مقدار مصرف آن باتوجه به اندازه بند کشی و عمق کاشی متفاوت می باشد. مقاومت بسیار بالایی در برابر فشارهای هیدرولیکی و مکانیکی سازه داشته و دارای انعطاف پذیری بالایی جهت جلوگیری از ترک خوردن بند می باشند.

پودر بند کشی کاشی استخر

پودر بند کشی کاشی استخر

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − دو =

درمان ریزش مو شامپوی ضد ریزش مو درمان رویش مجدد مو درمان ضد ریزش مو ساندویچ پانل