مواد آب بندی استخر-الاستومری 2 جزئی

مواد آب بندی استخر-الاستومری 2 جزئی

محصول مواد آب بندی استخر در ساختار اصلی خود از پلیمرهای اصلاح شده و دوغاب آب بندی استفاده میکندو خواص آن بر پایه سیمان پلیمری می باشد. محصول آب بندی متشکل از یک نوع پلیمر مایع و پودر متشکل از پلیمرهای ضد آب و سیلیس و سیمان پلمیری می باشد که اختلاط این محصولات با هم تشکیل یک عایق کامل را جهت استفاده در هر شرایط فیزیکی و اقلیمی میدهد. بهترین نوع مواد عایق کاری جهت مناطق سردسیر و دارای سیکل یخ بندان می باشد.

قابل استفاده در اندود کاری سیمان-آجرکاری و بلوک بندی در ساخت استخر-محافظت از فنداسیون های بتنی در برابر تاثیر نمکهای محلول در آب، آبندی زیرزمین و مرمت ساختمان های با قدمت بالا. همچنین یکی از قابلیتهای این مواد پوشش تمام ترکها و درزهای ریز سیمان و بتن می باشد به صورتی که می توان روی درزهای کوچک پل زده و از عایق شدن آن اطمینان حاصل نمود. استفاده آسان و بدون نیاز به تخصص، یکی از مزیت های این محصول می باشد و با برس قلم مو قابل اجرا می باشد. از کربناته شدن بتن جلوگیری نموده و در تقابل میلگرد و آرماتورخورنده نمی باشد و در تقابل مستقیم با رطوبت مزایای ضد آب بودن آن بالاتر میرود.

این محصول را می توان جهت جلوگیری از ورود آب فشار منفی (قسمت خارجی دیواره استخر) هنگام عملیات ساخت استفاده نمود که علاوه بر جلوگیری از نفوذ آب به داخل استخر می تواند سازه را در برابر تنش های سازه ای مقاوم تر نماید.

روش آب بندی استخر با عایق الاستومتری 2 جزیی بسیار سریع و آسان بوده و بهترین زیرآیند جهت رنگ استخر می باشد. با توجه به تبله شدن رنگ استخری روی بافت سیمانی که معمولاً اتفاق خواهد افتاد این مواد با اسکوپ مولکولی با پایه پلیمر رنگ استخر از بروز پدیده تبله شدن و پوسته شدن رنگ استخر جلوگیری می نماید. این محصول را می توان به عنوان بهترین مواد عایق کاری استخر در عایق بندی کف استخرمورد استفاده قرارداد و باید توجه داشت که زیرآیند اجرای آن باید کاملا تمیزو عاری از هرگونه گرد و خاک و چربی و جلبک باشد.

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − 4 =

درمان ریزش مو شامپوی ضد ریزش مو درمان رویش مجدد مو درمان ضد ریزش مو ساندویچ پانل