عایق پلیمری دو جزئی

عایق پلیمری دو جزئی

عایق کاری استخر و منابع آب و مخازن هیدرولیکی نیازمند —  خاص به سبب مقاومت ویژه در برابر فشار های هیدرواستاتیکی و فشار های مکانیکی می باشد. عایق کاری منبع آب مهم ترین بخش قبل از وحله بهره برداری زیادی از سیستم هیدرولیکی می باشد که نقصان های قبلی در اجرا را نیز می تواند پوشش دهد و سیستم هیدرولیکی را برای شارژ هیدرولیکی آماده نماید. عایق پلیمر دو جزیی یکی از انواع عایق های رطوبتی می باشند که می توانند انواع فشار ات هیدرولیکی و مکانیکی سازه را تخمین نموده و اطمینان خاطر از مصرفشان را برای مصرف کننده فراهم سازد.

پودر مورد استفاده در این عایق رطوبتی متشکل از انواع سلیس های معدنی و سوپر سلیس های اکی و سیمان —- می باشد.

قابلیت چسبندگی بسیار بالایی به سطوح سیمانی قربتی داشته و در عین حال بسیار معطف و فلکسیبل می باشد در مقابل انواع یون های مخرب کلر ماوم بوده و مانع نفوذ یون کلرو سولفت می گردد. امکان پوشش انواع درزها و ژوئن ها تا 5 سانتی متر را دارا بوده و در مقابل سیکل های دمای شدید ( 40- تا 90+) مقاوم می باشد.

با توجه به استفاده سوپرسیس و سیمان پلیمری و هیبردی در ساختار آن در مقابل انواع سایش ها و ضربات مکانیکی مقاوم می باشد و به همین دلیل بهترین گزینه جهت استفاده در کولینگ – کارخانه های فولاد سازی و ذوب آهن می باشد

یکی از بهترین ویژگی های این محصول اجرای آن روی سطوح خیس می باشد یعنی هنگام اجرا زیرآیندکار نباید حتما خشک باشد و در حالت نمناک نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد.عایق پلیمری در انواع رنگهای مختلف ارائه می شود که رنگ استخری آبی جهت عایق کاری استخر و رنگ استخر مورد استفاده قرا می گیرد.

عایق پلیمری دو جزئی

عایق پلیمری دو جزئی

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − سه =

درمان ریزش مو شامپوی ضد ریزش مو درمان رویش مجدد مو درمان ضد ریزش مو ساندویچ پانل