رنگ استخری

رنگ استخری

رنگ استخری پوششی برساختار انواع پلیمرها و رزین های ویژه می باشد که با اختلاط با پیگمنتهای رنگی عمده آبی رنگ تبدیل به موادی می شود که به عنوان پوشش نهایی استخرها و سازه های آبی و انواع مکانهایی که احتیاج به حفظ نمای ظاهری آن می باشد استفاده میشود. با توجه به تعداد رنگهای وجود در بازار تجاری و اهمیت ویژه ای که هرکدام از آنها با توجه به کاربرد و نحوه مصرف آن دارد می توان به چندین دسته مختلف طبقه بندی نمود.

رنگهای استخری در انواع مختلف رنگ استخری پلیمری- رنگ استخری اکرلیکی- رنگ استخری پایه حلال – رنگ استخری اپوکسی- رنگ استخری پایه آب-رنگ استخری پایه پلی اورتان و رنگ استخری ضد جلبک تولید می شود. هرکدام از این مواد بر اساس نیاز مصرف کننده در مجموعه هیدرولیکی خاصی مورد استفاده قرار می گیرد.

به عنوان مثال رنگ استخری پایه اپوکسی برای استخرهای با عمق کم مناسب نمی باشند و رنگ استخری پایه اب برای استخرهای با عمق بالا مورد استفاده قرار نمیگیرد. بررسی این موضوع با اطلاعات دریافتی از مشتری محترم و آنالیز کارشناسان این شرکت امکان پذیر می باشد. قیمت رنگ استخری در کیفیت رنگ استخری بسیار حائز اهمیت می باشد. قیمت رنگ استخر مستقیما با میزان رزین مصرف شده در آن رنگ استخرو نوع پیگمنت مصرفی آن بستگی دارد.

رنگ استخر پلیمری که یکی از بهترین مواد آب بندی استخر و رنگ استخر به صورت همزمان می باشد با غلظت بالا و ایجاد لایه با ضخامت بالا مانع نفوذ آب گشته و علاوه بر آب بندی استخر می تواند مرحله رنگ استخر را به صورت همزمان اجرا نماید. رنگ استخري پایه اکرلیک یکی از اقتصادی ترین رنگ های استخری می باشد. قیمت رنگ استخر پایه اکرلیکی نسبت به سایر رنگهای استخری پائین تر می باشد.

رنگ استخري پایه حلال از پرمصرف ترین رنگهای استخری می باشد که کاربرد عمومی آن برای مصرف کنندگان محرز گردیده است. رنگ استخر پایه اپوکسی دو جزئی نیز مقاومت بسیار بالایی در سازه های هیدرولیکی داشته و می تواند روی سطح سیمانی و فلزی اجرا گردد. تمامی این مواد رنگ استخري با بسته بندی مختلف و اوزان مختلف قابل ارائه می باشند. برای اطلاع از بهترین رنگ استخري و شرایط استفاده از آن و بهره گیری از تجربیات و راهنمایی های ارزشمند کارشناسان این مجموعه با دفتر مرکزی این شرکت تماس بگیرید.