رنگ استخری نانو پلیمر

رنگ استخری نانو پلیمر

رنگ استخری
رنگ استخری نانو پلیمر اقتصادی ترین رنگ استخری موجود در بازار مصرف می باشد . مقدار مصرف بسیار پائین این نوع رنگ استخری و پایین بودن هزینه مواد اولیه و دستمزد اجرا و همچنین آسان بودن روش اجرا و قابل استفاده بودن سریع آن برای پیمانکاران ساخت استخر بسیار حائز اهمیت می باشد.

رنگ استخری نانو پلیمر که از ترکیب خمیرهای غلیظ پلیمری و مایع نانو پلیمر بدست می آید در هنگام استفاده سطحی کاملا براق و یکدست ایجاد می نماید که این فیلم تشکیل شده  در شرایط سخت محیطی کاملا مقاوم و بسیار منعطف عمل می نماید. با توجه به ایجاد لایه نازک توسط رنگ استخر پلیمری نانو پلیمر حتما باید زیر آینه کار قبلا ترسیم شده باشد و یا هنگام ساخت استخر و مرحله سیمان کاری از ماله آهنی یا استیل جهت صاف و صیقلی نمودن سطح استفاده می شود.

رنگ استخری نانو پلیمر هیچ تعارضی با زیرآیند سیمان نداشته و بسیار محکم و با قدرت چسبندگی بالا به سطوح سیمانی و بتنی گیرایش دارد.یکی از بزرگترین مزیات رنگ استخری نانو پلیمر طیف گسترده انواع رنگ ها جهت استفاده در انواع سازه های هیدرولیکی می باشد . این خصوصیت قابل توجه معماران و ارشیتک های معماری بوده و آزادی عمل بیشتری در انتخاب رنگ های متنوع در اختیار خواهند داشت.

رنگ استخری نانو پلیمر در تقابل فشارات آب بسیار مقاوم بوده و سریع قابل ترمیم می باشد.استفاده از انواع ابزارهای رنگ آمیزی استخر هنگام استفاده از رنگ استخر نانو پلیمرمجاز می باشد . ولی بهترین روش اجرا استفاده از قلم موی بزرگ رنگ آمیزی می باشد.هر یک کیلوگرم از رنگ استخری نانو پلیمر قابلیت پوشش حدود 3 الی4 متر مربع را داشته و هیچ نیازی به استفاده از پرایمر یا استر زیر کاری نمی باشد.عدم استفاده از حلالها و مواد شیمیایی مضر در ساخت رنگ استخر نانو پلیمر باعث شده که بیشترین سهم استفاده در آن مختص به رنگ آمیزی استخرهای پرورش ماهی باشد.

سرعت عمل و آسان بودن روش استفاده آن باعث شدن هنگام انتقال ماهی ها به حوضچه ها و استخرهای سیمانی با رعایت بالاترین سطح استاندارد و ایمنی انجام پذیرد.جهت اخذ راهنمایی ها و استفاده از روش ها و طریقه مصرف رنگ استخری نانو پلیمر به کاتالوگ فنی این محصول مراجعه گردد. مصرف رنگ استخری نانو پلیمر حتما باید در خشک ترین زمان و حالت زیر آیند سیمانی انجام پذیرد ، چرا که پلیمرهای موجود در رنگ استخری نانو پلیمری به رطوبت نداشته وبهترین حالت خشک شدن رنگ استخری نانو پلیمر توسط نور خوررشید و گرما و باد می باشد.