رنگ استخری نانو پلیمر

رنگ استخری نانو پلیمری

رنگ استخری نانو پلیمری اولین گزینه انتخاب حوزه رنگهای پایه آب می باشد. استفاده از رنگ های استخری نانو و مخصوصاً رنگ استخری نانو پلیمری علاوه بر حفظ منافع اقتصادی و مالی مصرف کننده اطمینان لازم از بحث پوشش استخر را برای ایشان فراهم می نماید.

بهترین

بهترین رنگ نانو بر پایه پلیمر

رنگ نانو استخری

نظر به اینکه مصرف رنگ استخری نانو پلیمری نسبت به سایر رنگ های موجود در بازار مصرف بسیار کمتر می باشد و با هر یک کیلوی آن می توان مساحت قابل توجهی را پوشش داد

رنگ استخری نانو

رنگ نانو استخری

از این حیث برای پیمانکاران ساخت استخر که جنبه اقتصادی رنگ آمیزی استخر برای ایشان مهم میباشد جزو رنگهای مناسب و مورد اعتماد پیمانکاران ساخت استخر می باشد .

رنگ استخری نانو

رنگ استخری پلیمر نانو

بسته بندی های متنوع بنا به نیاز مصرف کننده در بازار فروش به مشتریان عرضه می گردد .

مباحث فنی

رنگ استخری نانو پلیمر بر پایه اکریلیک های فوق مقاوم ساخته شده و بهترین نوع رنگ استخری برای رنگ‌آمیزی و ایزولاسیون کامل استخر می باشد . رنگ استخری نانو پلیمر دارای خواص ضد آب و ضد جلبک و عایق ۱۰۰ درصد می باشد . استفاده از رنگ استخری نانو پلیمر در استخر های پرورش ماهی و استخرهای ویلایی از لحاظ کاربرد و قیمت بسیار مناسب می باشد . روش استفاده از رنگ استخری نانو پلیمر بسیار آسان بوده و توسط هر فردی قابل اجرا است . رنگ استخری نانو پلیمر جزو رنگ هایی می باشد که به صورت آماده برای مشتری ارسال گردیده و مشتری پس از باز کردن قوطی رنگ می‌تواند مستقیما آن را روی سطوح مورد نظر استخر اجرا نماید . هر کیلو رنگ استخری نانو پلیمر قابلیت پوشش حدود ۲ الی ۳ متر مربع روی سطوح نرمه کاری سیمانی را دارد . روش استفاده از رنگ استخری نانو پلیمر به این صورت است که برای لایه آستری ۵۰ درصد آب به رنگ استخری نانو پلیمر اضافه شده و محصول به دست آمده را یک دست به صورت کامل در تمام نقاط و سطوح استخر اجرا میگردد . در مرحله دوم حدود ۳۰ درصد آب به رنگ استخری نانو پلیمر اضافه شده و مجدداً پس از گذشت یک ساعت روی سطح اجرا شده قبلی اجرا میشود . در مرحله سوم حدود ۱۵ درصد آب به رنگ استخری نانو پلیمر اضافه نموده و مجددا به فاصله یک ساعت روی سطح دوم اجرا میشود . بعد از دو روز میتوان نسبت به آبگیری استخر اقدام نمود .

درمان ریزش مو شامپوی ضد ریزش مو درمان رویش مجدد مو درمان ضد ریزش مو ساندویچ پانل