رنگ استخری سفید

رنگ استخری سفید

یکی از زیباترین و تاثیرگذار ترین انواع رنگهای استخری رنگ سفید می باشد .

در بسیاری از پروژه هایی که نیاز به رنگ آمیزی استخر می باشد استفاده از انواع رنگهای خاص جایگاه خود را دارد .

خواص و ویژگی ها

قدرت مانور استفاده از رنگ های خاص در رنگ آمیزی استخر می‌تواند بیانگر موضوع اشرافیت و جسارت معمار در طراحی و نحوه اجرای رنگ آمیزی استخر باشد .

استفاده از رنگ سفید در رنگ آمیزی استخر علاوه بر جلوه بسیار زیبایی که ایجاد می نماید نشانگر لوکس بودن و اثبات پاکیزه بودن کل استخر می باشد .

رنگ استخری سفید

رنگ استخری سفید

شرایط اجرا

به طور کلی می‌توان گفت که طیف خاصی از رنگ های استخری هستند که شرایط ویژه جهت اجرا دارند و در هر مکانی و در هر نوع استخری قابل اجرا نمی باشند.

بنابراین می توان انتظار داشت که بازار فروش این نوع رنگ در حد بسیار محدود و با قیمت های متفاوت تری از سایر رنگ های استخری باشد.

پروسه تولید آن هزینه بالاتری نسبت به سایر رنگ های استخری دارد و در بسیاری از شرکت های تولید رنگ استخری به عنوان رنگ های خاص شناخته می شوند و انحصارا طبق سفارش مشتری فقط ساخته می شود .

بازار فروش

با توجه به دتایل تولید این نوع رنگ بهتر است قبل از مصرف و طراحی معماری استخر از وجود این نوع رنگ در بازار مصرف و فروش اطلاع کافی داشته باشید .

رنگ سفید استخری

رنگ سفید برای استخر

جسارت استفاده از طیف سفید برای تمام معماری ها و رنگ آمیزی های استخر مناسب نمی باشد. معمولا از این رنگ برای خط اندازی و خط کشی در استخر استفاده می شود و این نهایت استفاده از این نوع رنگ در استخرها می باشد.

موارد مصرف

در استخرهایی که معمولاً جلوی نور مستقیم خورشید قرار دارند بهتر است که از این طیف رنگی استفاده نشود.

چون علاوه بر انعکاس شدید نور عملیات فتوسنتز و تولید باکتری و جلبک در استخر بسیار سریع تر از رنگ آبی استخری تشکیل می گردد.

با توجه به اینکه رنگ روشن‌تری نسبت به سایر رنگ ها می باشد ایجاد جلبک و خزه در استخر سریعاً مشاهده شده و جلوه بصری نامناسبی ایجاد می نماید.

بسته بندی این نوع رنگ در نوع پایه آب در ظروف پلاستیکی می باشد و نوع پایه حلال آن در ظروف فلزی قرار دارد دستور مصرف هر کدام روی بسته بندی آن حک شده است.

تقریبا می‌توان گفت که این رنگ فقط باید در استخرهای استفاده شود که زمان زیادی را برای رسیدگی به استخر در نظر گرفته باشند.

در غیر این صورت آلودگی ها و کثیفی هایی که در استخر به وجود می آورد، تاثیر بسیار منفی روی این رنگ و جلوه استخر خواهد داشت.

روش اجرای این رنگ مانند بقیه رنگ ها می باشد و از ابزارهای استفاده می شود که سایر رنگ های استخری نیز مورد مصرف قرار می گیرند.

بهترین رنگ استخری سفید

رنگ سفید استخری پایه حلال

این رنگ بر پایه آب و پایه حلال نیز قابل تولید است و می‌تواند هم بر روی رنگهای پای آب اجرا شود و هم بر روی رنگهای پایه حلال .

میزان چسبندگی و میزان مصرف این رنگ به میزان سایر رنگ های استخری می باشد از لحاظ فنی و دتایل اجرایی نیز همانند سایر رنگ های استخری با همان مشخصات فنی می تواند نسبت به اجرا روی هر نوع سطح سیمانی و بتنی قابل مصرف باشد .

در مورد این نوع رنگ می توان گفت که به صورت براق و نیمه براق و مات قابل تولید است و در پروژه ساخت آن می توان از انواع رزین های پایه آب و پایه حلال استفاده نمود.

خریداران این نوع رنگ

این طیف از رنگ ها با توجه به ویژگی های خاصی که دارند معمولاً کمتر مورد توجه عموم خریداران قرار می‌گیرند ولی قشر خاصی از خریداران نیز انحصاراً به علت خاص بودن این نوع رنگ تمایل بسیار زیادی به استفاده از آن دارند.

جلوه بصری استفاده از این نوع رنگ بسیار در ذهن بیننده تاثیر گذار می باشد و می توانند به عنوان یکی از شاخصه های معماری در ساخت استخر و رنگ آمیزی استخر قلمداد شود .

یکی از بهترین رنگ های مورد استفاده در حوزه رنگ استخری را می توان رنگ استخری سفید دانست رنگ سفید در استخر را می توان برای خط کشی استخر و مشخص کننده کانال های استخرهای ورزشی و تفریحی استفاده نمود.رنگ استخری معمولا به رنگ آبی در دسترس عموم قرار می گیرد وتوجه چندانی به رنگ استخری سفید نشده است .در حالی که می توان با استفاده از رنگ سفید هنگام رنگ آمیزی استخر نقش های بسیار متنوع و قابل توجهی در استخر ایجاد نمود.قابل توجه اینکه هرگونه رنگ استخری بر هر پایه شیمیایی می تواند قابلیت پذیرش رنگ استخری سفید بر همان پایه را داشته باشد.به عنوان مثال در صورت استفاده از رنگ استخری اپوکسی حتما باید از رنگ استخری سفید بر پایه حلال اپوکسی استفاده نمود و یا هنگام استفاده از رنگ استخری پایه آب حتما برای خط کشی های لازم از رنگ استخری سفید پایه آب استفاده شود.با توجه به آمارهای اخذ شده از واحد فروش رنگ استخری مشخص شده که برخی از مشتریان این شرکت در خواست رنگ آمیزی استخر را به صورت یکپارچه با رنگ استخری سفید داشته اند که بیانگر این نکته می باشد که در دکوراتیو استخر می توان از رنگ سفید برای ساخت استخرهای خاص معمولی و معماری جدید استفاده می شود.رنگ سفید علاوهبر مشخص نمودن میزان آلودگی آب استخر جلوهبسیار زیبایی از استخر را به مصرف کننده و ناظر ارائه می نماید.بدیهی است نور پردازی داخل استخر روی رنگ استخری سفید بسیار زیبا و قابل تامل می باشد.رنگ استخری سفید قابل ارائه توسط این شرکت در بسته های مختلف و ارزان متفاوت قابل عرضه می باشد.برای سفارش و استفاده و اطلاع از پایه رنگ استخری استفاده شده با کارشناسان این شرکت در ارتباط باشید.

درمان ریزش مو شامپوی ضد ریزش مو درمان رویش مجدد مو درمان ضد ریزش مو ساندویچ پانل