رزین اپوکسی شفاف NH960

رزین اپوکسی شفاف NH960

یکی از پر مصرف ترین نوع رزین اپوکسی شفاف برای ساخت مصنوعات دستی رزین اپوکسی شفاف NH960 میباشد . این رزین اپوکسی مزیت های بالایی نسبت به سایر رزین های هم ردیف خود دارد . یکی از این شاخصه ها قیمت پایین این نوع رزین میباشد که باعث شده مشتریان با طیف انتخاب بیشتری تمایل به استفاده از رزین اپوکسی شفاف NH960 داشته باشند غلظت این رزین نسبت به رزین اپوکسی شفاف SL960  بالاتر میباشد ولی روش کاربردی برای رقیق کردن این نوع رزین وجود دارد که هنگام ارائه رزین اپوکسی شفاف NH960 به مشتریان محترم عرضه خواهد گردید .

از رزین اپوکسی شفاف  NH960 برای ساخت انواع میز اپوکسی و مصنوعات دستی با اندازه های کوچک و بزرگ استفاده میشود . بدیهی است به علت خواص کریستالی این نوع رزین برای امور صنایع دستی و قالب سازی بسیار مناسب میباشد . همچنین امکان اضافه نمودن نقره و روی و الیاف کربن به این نوع رزین برای کاربرد های خاص در صنایع الکترونیک و مقاوم سازی وجود دارد از این نوع رزین میتوان برای پوشش انواع طرح های اپوکسی سه بعدی و اپوکسی کف استفاده نمود .

چرا که مقاومت فیزیکی بالای رزین اپوکسی شفاف NH960 امکان استفاده از آن را در تمامی مکانهایی که امکان وجود فشارات مکانیکی و ترافیکی بالایی دارد را میسر میسازد . در هنگام استفاده از رزین اپوکسی شفاف NH960 باید توجه داشت که امکان ایجاد حباب به علت غلیظ بودن رزین وجود خواهد داشت .

حذف حباب ها در مقاله چگونگی حذف حباب رزین اپوکسی توضیح داده خواهد شد .حباب گیری برای انواع رزین های اپوکسی روش های مختلف و بسیار کاربردی دارد که هر کدام در مقاله جداگانه ای به اطلاع علاقه مندان خواهد رسید . جهت اطلاع از مسائل فنی رزین اپوکسی شفاف NH960 بهتر است قبل از مصرف حتما کاربرد آن و درخواست خود را با کارشناسان فنی قسمت فروش رزین اپوکسی شفاف در میان بگذارید تا بهترین راهنمایی و روش مناسب استفاده از رزین اپوکسی شفاف را برای کاربران محترم ارائه نمایند

رزین اپوکسی شفاف NH960 در بسته بندی های یک کیلویی به بالا قابل عرضه خواهد بود

درمان ریزش مو شامپوی ضد ریزش مو درمان رویش مجدد مو درمان ضد ریزش مو ساندویچ پانل