رزین اپوکسی شفاف کد SL960

رزین اپوکسی شفاف کد SL960

رزین اپوکسی شفاف باکد SL960 جزو رقیق ترین وشفاف ترین انواع رزین اپوکسی میباشد . در ساخت مصنوعات که نیاز به دقت بالا و نفوذ رزین اپوکسی شفاف به تمام نقاط و خلل فرج قطعه میباشد رزین اپوکسی شفاف کد SL960 بهترین انتخاب میباشد .

یکی از بزرگترین مزایای رزین اپوکسی شفاف کد SL960 عدم ایجاد گرما هنگام ژل شدن و خشک شدن نهایی میباشد حتی در قطعاتی که ضخامت بالایی دارند ایجاد گرما نمیشود و میتوان به راحتی هنگام رزین ریزی در قالب از عدم ایجاد گرما اطمینان حاصل نمود  موارد استفاده از رزین اپوکسی شفاف کد SL960 در ساخت زیور الات و بدلیجات و ساخت کریستال های اپوکسی میباشد .

ظرافت مورد نیاز در قطعات کوچک و بسیار حساس بعلت رقیق بودن این رزین کاملا استحصال می شود می توان قطعه مورد نظر را بدون حباب و تار شدن اپوکسی از قالب جداسازی نمود . یکی دیگر از کاربرد رزین اپوکسی شفاف در ساخت میز اپوکسی میباشد . تلفیق چوب و رزین اپوکسی نیاز به حساسیت ویژه ای دارد که در هنگام استفاده از رزین اپوکسی شفاف SL960 بدست می آید  .

باتوجه به ضخامت بالای میز های اپوکسی که در حدود هشت سانتیمتر میباشد عدم ایجاد حباب و گرما نتیجه بسیار مناسبی حاصل خواهد کرد . امکان سنباده خوری آن بسیار بالا میباشد و با خمیر ساب میتوان براقیت ویژه ای را روی سطح ایجاد نمود . رقیق بودن رزین اپوکسی شفاف SL960 باعث میشود رزین اپوکسی در کلیه خلل و فرج چوب وارد شده و علاوه مقاومت بالای چسبندگی بین رزین و چوب سطح بوجود آمده بسیار زیبا و بدون حباب عمل آوری گردد. نکته بسیار حائز اهمیتی ک مشتریان رزین اپوکسی شفاف SL960 روی آن اتفاق نظر دارند عدم ایجاد حباب در قطعه ساخته شده میباشد .

باتوجه به عدم ایجاد حباب  در قطعه اپوکسی برای امور صنایع دستی و زیور آلات با اندازه بسیار کوچک که حباب در ظاهر آن بسیار مهم است مناسب میباشد

شرح محصول:

رزین اپوکسی شفاف SL960

دوجزئی : رزین و هاردنر

در صد اختلاط : 2.8ب1

رنگ کریستال بی رنگ

در صد حباب :کمتر از 0.01درصد

خاصیت گرما ده : کمتر از حد استاندارد

قابلیت ساب خوردگی :بسیار بالا

امکان اختلاط رنگ و پیگمنت پودری و مایع

زمان ژل شدن : در شرایط استاندارد حدود 40دقیقه

درمان ریزش مو شامپوی ضد ریزش مو درمان رویش مجدد مو درمان ضد ریزش مو ساندویچ پانل