اجرا رنگ استخری اپوکسی

اجرا رنگ استخری اپوکسی

رنگ استخر

رنگ استخری اپوکسی از مقاوم ترین انواع رنگ استخری می باشد. مقاومت فوق العاده در بدترین شرایط آب وهوایی باعث شده است که رنگ استخری اولین انتخاب مشتریان رنگ استخری باشد. روش اجرای رنگ استخری اپوکسی بسیار آسان بوده و بدون نیاز به تخصص ویژه می توان برای رنگ آمیزی استخر از آن استفاده نمود. یکی دیگر از مزایای رنگ استخری اپوکسی سریع خشک شدن آن و امکان بهره برداری در کوتاه ترین زمان می باشد.

در استخرهایی که قبلا رنگ استخری اجرا شده است از بهترین رنگ های مورد استفاده می باشد. در صورتی که به صورت صحیح نسبت به اجرای  رنگ استخری اپوکسی اقدام شود می تواند عملیات آب بندی استخر را نیز در یک مرحله با رنگ استخری اپوکسی انجام داد . میزان  مصرف رنگ استخری اپوکسی برای رنگ آمیزی استخر بسیار پایین بوده و با هر کیلو رنگ استخری اپوکسی می تواند حدود 5 متر مربع را پوشش داد .

با انواع ابزار های رنگ آمیزی قابل استفاده می باشد ولی بهترین ابزار برای اجرای رنگ استخری اپوکسی استفاده از قلم مو می باشد چرا که کلیه روزنه ها و شکاف های سیمان زیر آبند در دو جهت مخالف هم پر می شوند .  قبل از رنگ آمیزی استخر توسط رنگ استخری اپوکسی حتما باید کلیه گوشه و کنج ها و زوایای استخر 3 بار کامل با رنگ استخری پوشش داده شود  و سپس نسبت به اجرای رنگ استخری اپوکسی به روی دیواره ها اقدام نمود. این عمل باعث می شود ضخامت رنگ در کنج ها و زوایا که فشار بیشتر آب را تحمل می نمایند ، بیشتر شود